Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

LUTY 2017


 Piierwsze dni lutego wypełnione były w "Stokrotce" bajkowymi postaciami. Poznaliśmy Rybaka i jego Złota Rybkę, Czerwonego Kapturka, Trzy świnki, Jasia i Małgosię oraz wielu innych bohaterow. Razem z nimi poznawalismy kolejne wierszyki i piosenki, liczyliśmy i rozpoznawaliśmy kolory... W czwartek zgodnym chórkiem śpiewaliśmy "Sto lat" Idalce i razem z dwuletnią juz koleżanką urodzinowo ucztowaliśmy... Oj, działo się!

 

Drugi tydzień lutego to dopiero wesoły czas: uśmiechu, chichotania i śmiechu na całego:) W poniedziałek zawitał do nas Teatr Wszędobylski - tym razem z przedstawieniem pt. "Król Popiel". We wtorek i piątek, jak zwykle, pląsaliśmy, śpiewaliśmy, graliśmy na Panu Pianinko i poznawaliśmy elementy języka angielskiego podczas zajeć rytmiki. Powędrowaliśmy do Krainy Radości i nauczyliśmy się... mycia zębów;)

 

Od połowy miesiąca zajęliśmy się tajemnicami naszego ciała i zmysłów. Eksperymentów było co niemiara, zabawy ogrom, a przy tym, nie wiadaomo kiedy, znacznie poszerzyliśmy naszą wiedzę...