Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

WAKACJE 2017


W lipcu i sierpniu, na nieco zmniejszonych obrotach (wszak to wakacje), ale z równą radością i ciekawością świata co dotychczas, będziemy poznawać... wody naszej Ziemi: stawy i jeziora, strumyki i potoki, wodospady, rzeki, morza i oceany. Spróbujemy podejrzeć, jakie stworzenia w nich żyją, jaka roślinność je wzbogaca; zastanowimy się, czy mają tylko jeden kolor; poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy stanowią wielki aquapark z basenami o niskiej i wysokiej temperaturze oraz różnymi stężeniami soli... W każdym razie - nawet przy tropikalnych upałach mamy zagwarantowane orzeźwienie;)

 

***

 

 

Jak co roku o tej porze targają nami sprzeczne uczucia... "Nasze" Dzieci tyle się nauczyły,  tak wydoroślały, tak nas w sobie rozkochały - i kolejno mówią nam "pa pa!", wybierając się do rozmaitych przedszkoli. Normalny upływ czasu...

Pojawiają się w "Stokrotce" nowe buzie, jeszcze malutkie, chętne do poznawania wszystkich i wszystkiego, powodujące, że chce się żyć... Przed nami właśnie nowy wspólny rok "szkolny";)

Maluszkom, Ich Rodzicom i sobie życzymy najserdeczniej, aby obfitował on tylko w radosne wydarzenia, był inspirujący i rozwijający, aby był po prostu d o b r y...